Nowa linia WPRO Professional

Nowa linia WPRO Professional

Nowa linia WPRO Professional

CHEMIA PROFESJONALNA

Produkty profesjonalne Whirlpool oferują idealne połączenie praktyczności, doskonałego projektu i najwyższej jakości, a także uniwersalność i kompaktowość rozwiązań. Warto o nie odpowiednio zadbać i używać dedykowanych środków WPRO podczas ich użytkowania. Idealne dla hoteli, moteli, restauracji, pubów i barów.

PDC 101 INOX

Profesjonalny środek do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej
Pojemność: 1 l
Oczyszcza powierzchnie, usuwa naloty wapnia i tłusty brud. Pozostawia idealny połysk, zapobiega powstawaniu zacieków, pozostawia warstwę ochronną.

PDC 101

Środek do czyszczenia profesjonalnych urządzeń gotujących oraz powierzchni roboczych

Pojemność: 1 l

Preparat przeznaczony do usuwania tłuszczów i olejów ze stołów roboczych, maszyn i urządzeń. Może być stosowany na powierzchniach wrażliwych (np.  aluminium) oraz na powierzchniach lakierowanych i wykonanych z tworzyw sztucznych, a także do mycia zatłuszczonych podłóg.

PDO 501 P

Profesjonalny preparat odkamieniający w proszku

Pojemność 1 kg

Preparat do usuwania kamienia i zabezpieczający przed jego powstawaniem, stosowany do zmywarek do naczyń, maszyn do kawy itp.

PDO 501

Profesjonalny preparat odkamieniający w płynie

Pojemność 5 l

Służy do usuwania osadów wapnia we wszystkich urządzeniach, które ze względu na charakter pracy są narażone na odkładanie i nawarstwianie się kamienia. Płyn stosuje się do: grzałek i podgrzewaczy elektrycznych wody, automatów do kawy i herbaty, pralek, zmywarek do naczyń, bojlerów, wszelkiego rodzaju pojemników i powierzchni ze stali szlachetnej oraz kafli ceramicznych.

PDP 505

Płyn płuczący do pieców konwekcyjno-parowych

Pojemność: 10 l

Preparat płuczący do zastosowań profesjonalnych w piecach konwekcyjno-parowych wyposażonych w automatyczne systemy myjące w obiektach gastronomicznych i innych obszarach przemysłu spożywczego. Neutralizuje zasady, nabłyszcza i ułatwia suszenie komory pieca po myciu.

PDP 610 HD

Preparat do usuwania tłuszczu w piecach konwekcyjno-parowych

Pojemność: 10 l = 12 kg

Produkt jest wysoce alkalicznym środkiem czyszczącym do pieców konwekcyjnych. Do stosowania w kuchniach, placówkach zbiorowego żywienia, zakładach
gastronomicznych i innych obszarach przemysłu spożywczego.

PDZ 510 S

Płyn do mycia naczyń szklanych w zmywarkach profesjonalnych

Pojemność: 10 l = 12 kg

Płyn przeznaczony do mycia zastawy szklanej we wszelkiego typu zmywarkach gastronomicznych z automatycznym dozownikiem środka myjącego. Nie zawiera
chloru. Skutecznie usuwa wszelkie pozostałości po piwie, winie, koktajlach, sokach itp.

PDZ 510

Płyn do mycia naczyń w zmywarkach profesjonalnych

Pojemność: 10 l = 12 kg

Skoncentrowany płyn zasadowy przeznaczony do zmywarek gastronomicznych z automatycznym dozownikiem środka myjącego. Super koncentrat środka  myjącego bez chloru. Myje optymalnie zabrudzenia pochodzenia organicznego również zaschnięte i bardzo tłuste naczynia.

PDZ 510 N

Płyn nabłyszczający do zmywarek profesjonalnych

Pojemność: 1 l

Płynny środek o odczynie kwaśnym, przeznaczony do wszelkiego typu zmywarek gastronomicznych. Neutralizuje działanie alkalicznego płynu myjącego, ogranicza odkładanie się kamienia wodnego. Zapewnia blask i połysk naczyniom z porcelany, szkła, stali szlachetnej, aluminium itp.

PWP 020

Profesjonalny proszek do prania

Pojemność: 20 kg

Bardzo wydajny i delikatny proszek do prania. Szybko i w niezawodny sposób usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak kakao, herbata, czerwone wino itd. z tekstyliów. Nadaje się do prania kolorowych i delikatnych tkanin, a także syntetyków. Przeznaczony do profesjonalnego użytku. Sprawdzi się w szczególności w dużych pralniach, zakładach leczniczych, domach opieki osób starszych lub gastronomii.