Aktualności


Zapraszamy do zapoznania się z Katalogiem pralnictwa profesjonalnego 2021.


Zapraszamy do zapoznania się z Katalogiem produktów profesjonalnych 2021.


Na whirlpool-portal dostępna jest nowa kategoria produktów: Osuszacze i nawilżacze. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami najnowszego modelu DE20W5252.


Urządzenia chłodnicze marki Whirlpool zapewniają rewelacyjną jakość chłodzenia i bardzo dobrą ekspozycję produktów sklepach i restauracjach.

Piece konwekcyjno-parowe to idealne rozwiązanie do profesjonalnej i nowoczesnej kuchni. Dzięki nim w trakcie obróbki termicznej produkt nie traci witamin, soli mineralnych i substancji odżywczych. Zapoznaj się z ofertą pieców profesjonalnych marki Whirlpool.

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej Electronics Show 2018 za nami! Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej Electronics Show to nowa generacja targów, które oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób zaprezentowało najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

W dniach 27-28 lutego 2018 r. odbyła się doroczna Konwencja Serwisów Autoryzowanych Whirlpool. Przez 2 dni mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli ponad 50 serwisów Whirlpool z całej Polski.Okres świąteczny w naszych domach czas wzmożonych porządków i wspólnego, rodzinnego gotowania. By przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia przebiegły w tym roku bez potrzeby poświęcenia nadmiernej ilości czasu i środków firma Whirlpool wraz z marką Wpro postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zaoferować kompleksowe zestawy pielęgnacyjne do domu i kuchni, które ułatwią codzienne obowiązki i przedświąteczne przygotowania.


Miło nam poinformować, iż Whirlpool Polska Appliances gościł jako jeden z największych wystawców na tegorocznej edycji targów Horeca i Enoexpo w Krakowie w dniach 15-17 listopada 2017