Aktualności

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej Electronics Show 2018 za nami! Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej Electronics Show to nowa generacja targów, które oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób zaprezentowało najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

W dniach 27-28 lutego 2018 r. odbyła się doroczna Konwencja Serwisów Autoryzowanych Whirlpool. Przez 2 dni mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli ponad 50 serwisów Whirlpool z całej Polski.Okres świąteczny w naszych domach czas wzmożonych porządków i wspólnego, rodzinnego gotowania. By przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia przebiegły w tym roku bez potrzeby poświęcenia nadmiernej ilości czasu i środków firma Whirlpool wraz z marką Wpro postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zaoferować kompleksowe zestawy pielęgnacyjne do domu i kuchni, które ułatwią codzienne obowiązki i przedświąteczne przygotowania.


Miło nam poinformować, iż Whirlpool Polska Appliances gościł jako jeden z największych wystawców na tegorocznej edycji targów Horeca i Enoexpo w Krakowie w dniach 15-17 listopada 2017

26.06.2017 w hotelu Andel’s w Łodzi odbyła się doroczna Konferencja Serwisowa Whirlpool. Podczas Konferencji poruszane były kluczowe zmiany w działalności serwisów autoryzowanych, które wchodzą w życie z początkiem lipca 2017 roku. Spotkanie było także doskonałą okazją do integracji Łódzkiego biura Whirlpool, 55 Serwisów Autoryzowanych oraz Regionalnych Kierowników odpowiedzialnych za wiele kluczowych kategorii produktów sprzedawanych w Polsce i krajach bałtyckich.

Sezon letni coraz bliżej! Firma Whirlpool jest do niego w pełni przygotowana. Oferta naszych klimatyzatorów to innowacyjne urządzenia, z którymi żaden upał nie jest straszny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów Whirlpool 2017!!Grupa Whirlpool dynamicznie rozwija kategorię akcesoriów i chemii do pielęgnacji domu by aktywnie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Początek 2017 roku obfituje w nowości z serii Wpro, które pomogą w konserwacji urządzeń oraz pielęgnacji domu. Wprowadzono na rynek aż cztery innowacyjne produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ich nowymi funkcjonalnościami i możliwościami jakie daje używanie produktów linii Wpro.

W dniach 16 - 18 listopada 2016 roku w Krakowskiej hali EXPO odbyły się największe w Polsce targi dla branży HoReCa oraz wystawców wina z całego świata. Ustanowienie nowego Rekordu Guinnessa, Kuchnia Mistrzów z wieloma gwiazdami świata kulinariów, Inteligentna Restauracja - niezwykły projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowano dla Zwiedzających podczas 24. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA.

W dniach 13 – 15 października 2016 roku odbyły się po raz 15 Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zaliczane do największych branżowych targów w europie środkowo-wschodniej przyciągnęły ponad 7000 gości oraz 200 wystawców.

Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż.